Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech

  • 75 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech Marrakesz o powierzchni 75 m² może pomieścić do 3 osób, zapewniając im prywatny basen kąpielowy ze słonecznym tarasem. Meczet i medresa Alego ibn Jusufa znajduje się 3 km od apartamentu, natomiast Sup de Co Marrakech znajduje się nie więcej niż 550 m stąd.

Apartament oferuje balkon, garderobę i miejsce do pobytu dziennego, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt noclegowy oferuje wannę spa, prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym jacuzzi, słonecznemu tarasowi i prywatnemu basenowi kąpielowemu, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Apartament oferuje również jacuzzi, w których można się zrelaksować i odświeżyć.

Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech zapewnia gościom wygodę korzystania z udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia i jadalnia.

Ten apartament oferuje dogodną lokalizację prawie 25 min spacerem od stacji kolejowej Dworzec owy. Z 1-pokojowego Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech można w 25 min dojść do centrum miasta. Dżamaa al-Fina leży w prawie 3,1 km stąd. Najbliższy przystanek autobusowy Douar Alkoudia znajduje się kilka kroków od obiektu noclegowego.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech Marrakesz
Ame Berbere Piscine Privee
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ame Berbere Piscine Privee

9.0
Wspaniały 1 opinia
65 m od nieruchomości
Stylish Escape Modern Comforts
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Stylish Escape Modern Comforts

6.5
Przyjemny 2 opinie
145 m od nieruchomości
Nejma House - 1 Bedroom With Pool
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nejma House - 1 Bedroom With Pool

145 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona całodobowa
    • Obsługa porządkowa
    • Wynajem samochodów
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Basen dla dzieci

    Odpoczynek

    • Basen zewnętrzny
    • Leżaki
    • Słoneczny taras
    • Ogród
    • Jacuzzi
    • Basen z widokiem

    Dla gości niepełnosprawnych

    • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
    • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Przebieralnia
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Pomieszczenia dla niepalących
    • Pokoje dla alergików
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech.
    • Czy w Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech jest kuchnia?
      W Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech goście znajdą wyposażoną kuchnię z lodówką, piekarnikiem i szklanymi naczyniami.
    • Czy apartament oferuje balkon lub taras dla gości?
      Apartament dysponuje tarasem z basenem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Menara
    9 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy
    2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Somptueux Appartement Avec Jacuzzi Prive Marrakech Marrakesz

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij